Karma weterynaryjna VetDiet

Weterynaryjna Karma pełnoporcjowa w formie pelletu. Odpowiednie proporcje błonnika w formie włókien zawartych w karmie Dr Rodents ograniczają przerost siekaczy, trzonowców, pobudzają perystaltykę jelita cienkiego i przeciwdziałają zaparciom. Optymalna zawartość białka, substancji mineralnych, zachowanie odpowiedniego stosunku wapnia do fosforu ma korzystny wpływ na funkcjonowanie nerek, serca, szybką regeneracje ran, prawidłową pracę układu nerwowego, jak również stymulacje mięśni. Obniżona zawartość wapnia i szczawianów może hamować rozwój kamicy nerkowej u królików miniaturek. Karma zawiera naturalną prowitaminę A (beta karoten) zawartą w marchwi, a dzięki dodatkowi warzyw i owoców tj. groszek, jabłka oraz mieszanki traw, w tym kukurydzy, karma weterynaryjna ma nie tylko wartości odżywcze, ale i smakowe.

Karma ratunkowa

Pełnowartościowa karma ratunkowa DrRodents dla gryzoni, królików miniaturek oraz gadów. Karma ratunkowa jest przeznaczona dla osłabionych i pozbawionych apetytu zwierząt. Łatwo zawiesza się w wodzie, tworząc gotową do podania płynną karmę. Dodatkowo bogata jest w białko i włókno surowe, które idealnie odpowiada zapotrzebowaniu zwierząt osłabionych chorobą i zabiegami, jest podawana w okresie rekonwalescencji. Karma ratunkowa dostępna jest w kilku rozmiarach opakowań.

Karma dla królika SmartDiet

Karma bazowa w formie pelletu, pełnowartościowa Dr Rodents zawiera naturalne składniki w proporcjach specjalnie dostosowanych dla potrzeb królików, dzięki czemu dostarcza dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze, witaminy oraz substancje mineralne. Dzięki zastosowaniu starannie dobranych surowców, takich jak trawy, lucerny, warzyw i owoców, które są ulubionym pokarmem królików, karma Dr Rodents to nie tylko wysokie wartości odżywcze, ale także smakowe.