Karma codzienna SmartDiet

Zbilansowana karma bazowa w postaci granulatu z naturalnymi składnikami w proporcjach specjalnie dostosowanych dla gryzoni i zajęczaków, zapewniająca dzienną dawkę składników odżywczych, witamin i minerałów. Dzięki zastosowaniu starannie dobranych składników, takich jak trawa, lucerna, warzywa i owoce, które są ulubionym pożywieniem świnek morskich, karma Dr. Rodents jest nie tylko wysoce odżywcza, ale również smaczna.

Karma specjalistyczna VetDiet

Pełnoporcjowa karma weterynaryjna w formie granulatu. Odpowiednie proporcje włókna pokarmowego w postaci błonnika zawarte w karmie Dr Rodents ograniczają przerost siekaczy, trzonowców, pobudzają perystaltykę jelita cienkiego i zapobiegają zaparciom. Optymalna zawartość białka, składników mineralnych substancji mineralnych, utrzymanie właściwego stosunku wapnia do fosforu wpływa korzystnie na pracę nerek i serca, szybką regenerację ran, prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a także stymulację mięśni. Obniżone wartości wapnia i szczawianów mogą hamować rozwój kamicy nerkowej u gryzoni. Karma zawiera naturalną prowitaminę A (beta-karoten) zawartą w marchwi, a dzięki dodatkowi warzyw i owoców takich jak groch, jabłka oraz mieszanek traw, w tym kukurydzy, karma weterynaryjna posiada nie tylko wartość odżywczą, ale również smakową.

Karma ratunkowa

Pełnoporcjowa karma dla świnek morskich, gryzoni, królików karłowatych i gadów. Jest przeznaczona dla zwierząt osłabionych, które mają problemy z tradycyjnym pobieraniem pokarmu, jak również tych, które są w okresie okresie rekonwalescencji.